Primair onderwijs

Geen aangesloten instellingen in dit domein Appingedam
CDBS de Akker Bedum
CBS Regenboog Bedum
Schilderschool, Dr. K. Bedum
St. Walfrudusschool Bedum
CBS De Haven

SWS ‘t Groenland / VCPO Noord Groningen

Bedum (onderdendam)

Bedum

Loopplank, de CBS Bellingwedde
Oosterschool, OBS Bellingwedde
Vlonder, de OBS Bellingwedde
Vrieske Honk, het OBS Bellingwedde
Wegwijzer, De CBS Bellingwedde
Westerschool Bellingwedde
Wiekslag, De OBS Bellingwedde
CBS Hendrik de Cockschool De Marne
St. Jozefschool De Marne
De Regenboog CBS De Marne
GBS De Handpalm De Marne
Ichthusschool De Marne
CBS de Rank Eemsmond
GBS dr. R.J. Damschool Eemsmond
De Regenboog Eemsmond
De Noordkaap Eemsmond
H.H. Simonidesschool Eemsmond
De Rank Eemsmond
RKB De Schelp Eemsmond
OBS ‘t Vrieske Honk Eemsmond
CBS H.H. Simonides Eemsmond
CBS de Noordkaap

CBS Koning Willem-Alexander

Eemsmond

Eemsmond (Uithuizen)

Schoolbestuur Lauwers en Eems Eemsmond/Winsum/De Marne
GBS De Springplank Leek
Samenlevingsschool De Stapsteen Leek
CBS De Oleander Leek
CBS Van Panhuys Leek
CBS De Regenboog Leek
CPO De Delta Leek
CBS De Tweesprong Leek
OBS De Gavehoek Leek
OBS De Beelen Leek
OBS De Nijenoert Leek
OBS Het Veenpluis Leek
OBS De Jonge Hondenhoek

SWS De Gavelander

SWS De Klimboom

OBS De Hasselbraam

Leek

Leek

Leek

Leek

OBS De Zandplaat Loppersum
OBS De Bongerd Loppersum
OBS De Wilster Loppersum
OBS Abt Emo Loppersum
OBS Prinses Beatrix Loppersum
Wirdumerdraaischool Loppersum
OBS Dieftil Loppersum
OBS De Wilgenstee Loppersum
OBS De Zandplaat Loppersum
Stg. Marenland Loppersum
Prof. B. Holwerdaschool Loppersum
Brinkschool Haren
CBS De Borg Haren
CBS Hunnedal Haren
GBS De Mikkelhorst Haren
OBS De Rieshoek Haren
Stg. St. Nicolaas Haren
OBS De Wissel Haren
OBS De Meent Haren
Peter Petersenschool Haren
Bisschop Bekkersschool Groningen
Brederoschool Groningen
Vuurtoren, de Groningen
Fiduciaschool Groningen
OBS Karrepad Groningen
CBS De Hoeksteen Groningen
Oosterhoogebrugschool Groningen
Openbare Jenaplan De Petteflet Groningen
GBS Rehobothschool Groningen
OBS Siebe Jan Boumaschool Groningen
De Steiger Groningen
St. Michaelschool Groningen
OBS De Pendinghe Groningen
SBO De Kimkiel Groningen
SBO De Meerpaal Groningen
SBO dr. Bekenkampschool Groningen
Borgmanschool Groningen
GSV Groningen
Annie M.G. Schmidtschool Groningen
OBS De Vlint Groningen
GBS Johannes Calvijn Groningen
OBS De Ploeg Groningen
Boerhaaveschool Groningen
OBS De Swoaistee Groningen
OBS De Driebond Groningen
De Triangel Groningen
De Beijumkorf Groningen
OBS De Starter Groningen
OBS Joseph Haydn Groningen
OBS de Feniks Groningen
Widar Vrijeschool Groningen Groningen
OBS De Expeditie Groningen
OBS ‘t Jonkertje Marum
‘t Fundament Marum
CBS De Bron Marum
OBS Het Middelpunt Marum
SWS De Klimboom Marum
OBS De Dorpel Marum
OBS de Coepel Marum
OBS de Springplank Marum
‘t Sterrenpad Marum
 VGPONN De Poort Menterwolde
 OBS De Huifkar Menterwolde
 CBS De Parel Menterwolde
CBS Sjaloom Menterwolde
OBS burg. Verkruisen Menterwolde
OBS De Mieden Menterwolde
OBS De Tandem Menterwolde
Inspecteur Amerikaschool Menterwolde
CBS De Wegwijzer Menterwolde
VGPONN De Poort Ten Boer
OBS De Huifkar Ten Boer
CBS De Fontein Ten Boer
CBS De Schalm Ten Boer
CBS De Til Ten Boer
OBS Garmerwolde Ten Boer
OBS De Huifkar Ten Boer
OBS De Lessenaar

CBS De Wieken

Ten Boer

Ten Boer (Ten Post)

ODBS de Butte Veendam (Borgercompagnie)
CBS De Kern Veendam
CBS ‘t Haimstee Veendam
Zorgplatform PO Veendam e.o Veendam
Mgr. Bekkersschool Veendam
OJBS De Ommewerking Veendam
Wim Monnereau-school Veendam
OBS De Viermaster Veendam
OBS Noorderbreedte Veendam
CBS De Zevensprong Pekela
CBS Groen van Prinsterer Pekela
ODBS Theo Thijssen  Pekela
OBS Hendrik wester Pekela
OBS Feiko Clock Pekela
OBS De Linde Pekela
Jenaplanschool St. Willibrordus Pekela
CBS Het Baken Old Ambt
OBS Jaarfke Old Ambt
CBS Maranatha Old Ambt
Ds. W. Oosterheertschool  Old Ambt
CBS De Leilinde  Old Ambt
CBS Mons Sinai Old Ambt
CBS De Vossenburcht Old Ambt
CBS De Wegwijzer Old Ambt
CBS Annewieke Old Ambt
OBS De Bouwsteen Old Ambt
St. Primenius Sint Vitusschool Old Ambt
OBS Eexterbasisschool Old Ambt
OBS De Tweemaster Old Ambt
OBS De Kleine Dollard Old Ambt
OBS Drieborg Old Ambt
OBS De Waterlelie Old Ambt
OBS Letterwies Old Ambt
OBS Heiligerlee Old Ambt
OBS Beukenlaan Old Ambt
OBS De Noordkaap Old Ambt
OBS Houwingaham Old Ambt
OBS De Uilenburcht Oldambt
OBS Plaggenborg Vlagtwedde
CBS De Hoeksteen Vlagtwedde
PORK Vlagtwedde
OBS de Klimop Vlagtwedde
OBS De Clockeslach Vlagtwedde
CBS De Zaaier Vlagtwedde
CBS Het Gebint in Sellingen Vlagtwedde
OBS Willem Lodewijck Vlagtwedde
Op d’Esch Vlagtwedde
OBS De Vlinder Vlagtwedde
H. Gerardusschool Vlagtwedde
RKBS Bonifatius

Interschool, basisschool voor andestaligen

Vlagtwedde

Vlagtwedde

CBS De Hochte Stadskanaal
CBS  Anne de Vries Stadskanaal
CBS De Lindenborgh  Stadskanaal
CBS De Maarsborg Stadskanaal
CBS De Meander Stadskanaal
CBS De Verbindingsweg Stadskanaal
CBS Oranje Nassauschool Stadskanaal
Gereformeerde school Piet Prins Stadskanaal
OBS De Oleander Stadskanaal
OBS De Westerschool Stadskanaal
OBS Parkwijkschool Stadskanaal
OBS Hagenhofschool Stadskanaal
OBS Meester Neuteboomschool Stadskanaal
OBS De Musselhorst Stadskanaal
SBO De Baldakijn Stadskanaal
Willibrordschool Stadskanaal
De Catamaran Stadskanaal
CBS Gabriel Dam Stadskanaal
CBS De Hochte Stadskanaal
St. Antoniusschool Stadskanaal
CBS De Ark Stadskanaal
Meidoornschool Stadskanaal
Heilig Hartschool Stadskanaal
CBS Op de Zandtange Stadskanaal
ODS ‘t Zonnedal Stadskanaal
CBS de Rank Stadskanaal
CBS ‘t Fundament Grootegast
Basisschool Christal
Grootegast
CDS De Klister Grootegast
Jan Kuipersschool Grootegast
Remmelt Booy school Grootegast
CBS Rehoboth Grootegast
OBS Het kompas Grootegast
OBS De Opstap Grootegast
Samenwerkingsschool De Aquarel Grootegast
KBS St. Antoniusschool Hoogezand
Christelijk Dalton basisschool De Hoeksteen Hoogezand
De Lichtbron Hoogezand
CBS De Regenboog  Hoogezand
OBS De Schakel Hoogezand
OBS De Tweemaster   Hoogezand
Het Ruimteschip Hoogezand
J. Albrondaschool   Hoogezand
CSG Rehoboth Hoogezand
OBS Nico Bulderschool  Hoogezand
R.K. St. Gerardus Majellaschool Hoogezand
OBS ‘t Heidemeer  Hoogezand
Theo Thijssenschool  Hoogezand
OBS Van Heemskerckschool  Hoogezand
SBO De Zwaaikom Hoogezand
OBS W.A. Scholtenschool Hoogezand
CBS Het Galjoen Hoogezand
Walstraschool Hoogezand
‘t Vlot Hoogezand
OBS Lutje Til Slochteren
OBS De Springplank  Slochteren
OBS De Ent Slochteren
OBS De Meent Slochteren
OBS Schaldmeda Slochteren
OBS De Kinderboom Slochteren
OBS Ruitenvelder Slochteren
OBS Oetkomst Slochteren
OBS Driespan Slochteren
OBS De Spil Slochteren
GBS De Wiekslag Slochteren
CBS De Zonnewijzer Slochteren
Eben Haëzer Slochteren
SWS Meeroevers Slochteren
GBS Het Baken Delfzijl
Noordkwartier Delfzijl
OBS De Waarborg Delfzijl
OBS Fieke Coolman Delfzijl
OBS Hiliglo Delfzijl
OBS De Viking-Noorman Delfzijl
OBS ‘t Zigt Delfzijl
OBS Jan Ligthart Delfzijl
OBS De Garven Delfzijl
OBS Tasveld Delfzijl
OBS Brandaris Delfzijl
ODBS Ripperdaborg Delfzijl
OBS Meedhuizen Delfzijl
OBS De Woldrakkers Delfzijl
OBS De Munte Delfzijl
GBS de Wierde Winsum
CBS De Meander Winsum
De Piramiden Winsum
CBS Borgschool Winsum
SWS Rasquert Winsum
VCPO Noord Groningen Winsum
OBS Kromme Akkers

Basisschool De Piramiden

Winsum

Winsum

CBS De Wingerd Zuidhorn
CBS De Rietstek Zuidhorn
CBS Visvliet-Pieterzijl Zuidhorn
CBS De Borgstee Zuidhorn
CBS Het Anker Zuidhorn
Samenwerkingsschool de Vlieger Zuidhorn
CBS Adewerth Zuidhorn
GBS Onder de Wieken Zuidhorn
GBS De Brug Zuidhorn
CBS De Windroos

Samenwerkingsschool de Humstee

OBS De Borgh

 

Zuidhorn

Zuidhorn

Zuidhorn