Contactpersonen deelnemende gemeenten

De Groninger gemeenten en de provincie Groningen hebben met ingang van 20 januari 2010 het signaleringssysteem Zorg voor Jeugd Groningen ingevoerd.

Deelnemende gemeenten en contactpersonen:

Contactpersonen gemeenten

Gemeente Het Hogeland
Contactpersoon: Peter de Vries
M peter.devries@hethogeland.nl T 088 3459192

Gemeente Westerwolde
Contactpersoon: Jaap van der Zwaag
M j.vanderzwaag@westerwolde.nl T 0597 537150

Gemeente Eemsdelta
Contactpersoon: Mariës Zegers
M maries.zegers@eemsdelta.nl T 0596 639192

Gemeente Groningen
Contactpersoon: Hinke de Boer
M hinke.de.boer@groningen.nl T 050 3676043

Gemeente Westerkwartier
Contactpersoon: Simeon Gemmink
M simeon.gemmink@westerkwartier.nl T 0594 641333

Gemeente Oldambt
Contactpersoon: Geke Rouffaer
M geke.rouffaer@gemeente-oldambt.nl T 0597 482514

Gemeente Pekela
Contactpersoon: Heleen Visscher
M heleen.visscher@dekompanjie.nl T 0597-617598

Gemeente Midden-Groningen
Contactpersoon: Karen Westers
M karen.westers@midden-groningen.nl T 0598-658836 of 06-47107408

Gemeente Stadskanaal
Contactpersoon: Robert Heuving
M r.heuving@stadskanaal.nl T 0599 631767

Gemeente Veendam
Contactpersoon: Arlette Julsing
M arlette.julsing@dekompanjie.nl T 06 52348014