Regio De Kempen

Regiobeheerder

De functie van regiobeheerder Zorg voor Jeugd is in de regio De Kempen (inclusief gemeente Eindhoven) en de regio Peelland (inclusief gemeente Helmond) toegewezen aan de gemeente Eindhoven.

Deze functie wordt ingevuld door Lisette Peeters. Bij haar kunt u terecht met alle vragen over het signaleringssysteem Zorg voor Jeugd. Dat kunnen vragen zijn over onder meer het inloggen, het invullen van gegevens of het niet kunnen vinden van gegevens. Ook als u nieuwe wensen heeft t.a.v. het systeem of wilt aan sluiten op Zorg voor Jeugd kunt u bij haar terecht.

Lisette Peeters is op maandag tot en met vrijdag bereikbaar van 08.30 tot 17.00 uur op telefoonnummer: 040 2384972 en per e-mail op: helpdeskzorgvoorjeugd@eindhoven.nl.

Instructiebijeenkomsten

Met enige regelmaat worden instructiebijeenkomsten georganiseerd waarin nieuwe signaalgevers geïnformeerd worden over het gebruik van het systeem, de werking in de keten en thema’s als privacy, informeren ouders/jeugdigen etc.

Er zijn geen nieuwe instructiebijeenkomsten gepland. Het is altijd mogelijk een instructie aan te vragen. Daarvoor kunt u contact opnemen met Lisette Peeters.

Afspraken

De getekende afspraken voor 2017 en 2018 vindt u hier
De getekende afspraken voor 2016 vindt u hier.

Convenant regio Zuidoost-Brabant/De Kempen

Het convenant 2012-2014 van de regio Zuidoost-Brabant kunt u hier downloaden.

 

Contactgegevens beleidsmedewerker Jeugd binnen Kempen gemeenten.

Gemeente Beleidsmedewerker Contactgegevens
Bergeijk Saskia Kuijpers 0497 – 551455 s.kuijpers@bergeijk.nl
Best Carola Fasol 0499 – 360437 c.fasol@gembest.nl
Bladel Fiona Kremers 0497 – 361636 f.kremers@bladel.nl
Cranendonck Noelle Tauran 0495 – 431222 n.tauran-franssen@cranendonck.nl
Eersel Pieter Brekelmans 0497 – 531300 p.brekelmans@eersel.nl
Eindhoven Heinz Faber 040 – 2384939 h.faber@eindhoven.nl
Geldrop-Mierlo Lobke van Kraay 040 – 2893849 l.v.kraay@geldrop-mierlo.nl
Heeze-Leende Rianne Coolen 040 – 2241474 r.coolen@heeze-leende.nl
Nuenen Paula Vortman 040 – 2631670 p.vortman@nuenen.nl
Oirschot Renée Termaat 0499 – 583333 r.termaat@oirschot.nl
Reusel-de Mierden Kirsten Michels 0497 – 650650 k.michels@reuseldemierden.nl
Son en Breugel Jessica Biewenga 0499 – 491526 j.biewenga@sonenbreugel.nl
Valkenswaard Judith Baken 040 – 2083463 judith.baken@valkenswaard.nl
Veldhoven Linda Wittebrood 040 – 2584411 linda.wittebrood@veldhoven.nl
Waalre Nelleke Koster 040 – 2282588 nkoster@waalre.nl