Aangesloten Instellingen

Deelnemers

We onderscheiden verschillende typen deelnemers in het project Zorg voor Jeugd:

1. Gemeenten
Gemeenten zijn als regisseur van jeugdhulpverlening opdrachtgever.

2. Instellingen die hulp verlenen aan jeugdigen als kernactiviteit hebben
Deze instellingen registreren en signaleren en in sommige gevallen coördineren zij de zorg.
Klik voor ketenregistrerende partijen hier

3. Instellingen die contact hebben met jeugdigen
Deze instellingen, zoals onderwijs en kinderdagverblijven, nemen deel door signalen af te geven.
Klik voor signaalgevende partijen hier

Deelnemende gemeenten en contactpersonen:

Gemeente Best
Contactpersoon: Carola Fasolc.fasol@gembest.nl / 0499 360437

Gemeente Bergeijk
Contactpersoon: Saskia Kuijpers s.kuijpers@bergeijk.nl / 0497 551455

Gemeente Bladel
Contactpersoon: Fiona Kremers f.kremers@bladel.nl / 0497 361636

Gemeente Cranendonck
Contactpersoon: Noelle Tauran n.tauran-franssen@cranendonck.nl / 0495 431222

Gemeente Eersel
Contactpersoon: Pieter Brekelmans p.brekelmans@eersel.nl / 0497 531300

Gemeente Eindhoven
Contactpersoon: Heinz Faber h.faber@eindhoven.nl / 040 2384939

Gemeente Geldrop-Mierlo
Contactpersoon: Lobke van Kraay l.v.kraay@geldrop-mierlo.nl / 14 040

Gemeente Heeze-Leende
Contactpersoon: Rian Coolen r.coolen@heeze-leende.nl / 040 2241474

Gemeente Nuenen
Contactpersoon: Meriam van Onzenoort m.vanonzenoort@nuenen.nl / 040 2631631

Gemeente Oirschot
Contactpersoon: Renée Termaat r.termaat@oirschot.nl / 0499 583333

Gemeente Reusel De Mierden
Contactpersoon: Kirsten Michels k.michels@reuseldemierden.nl / 0497 650650

Gemeente Son en Breugel
Contactpersoon: Jessica Biewenga j.biewenga@sonenbreugel.nl / 0499 491525

Gemeente Valkenswaard
Contactpersoon: Judith Baken judith.baken@valkenswaard.nl / 040 2083444

Gemeente Veldhoven
Contactpersoon: Linda Wittebrood linda.wittebrood@veldhoven.nl / 040 2584411

Gemeente Waalre
Contactpersoon: Nelleke Koster nkoster@waalre.nl / 040 2282500